Kirchenmusik in Herz Jesu – die nächsten Termine:

Photo: Klaus Kegebein

Mittwoch, 6. März 2024, 19.30 Uhr
Musik am Mittwoch – Mezzosopran & Klavier
Dvorak: Biblische Lieder
Julia Baier-Tarasova, Mezzosopran
Heiner Arden, Orgel

Mittwoch, 13. März 2024, 19.30 Uhr
Musik am Mittwoch – Saxophon & Klavier
Kinderlieder, Winterlieder und geistliche Lieder
Stefan Kuchel, Saxophon
Jan-Christoph Mohr, Klavier

Mittwoch, 20. März 2024, 19.30 Uhr
Musik am Mittwoch – Organo virtuoso
Prof. Daniel Zaretsky (St. Petersburg), Kuhn-Orgel

Mittwoch, 17. April 2024, 20.00 Uhr
Musik am Mittwoch – Zimbal und Klavier / Orgel
Buxtehude, J.S. Bach, Vivaldi, Mendelssohn, Rachmaninow, Zhivalevsky und Kuryan
Morozov Twins: Irina Morozov (Zimbal), Elisaveta Morozov (Klavier / Orgel)
www.morozov-twins.com

Mittwoch, 24. April 2024, 20.00 Uhr
Musik am Mittwoch – Österliche Orgelmusik
J.S. Bach, Bedard, Vierne und Langlais
Heiner Arden, Kuhn-Orgel

Mittwoch, 1. Mai 2024, 20.00 Uhr
Musik am Mittwoch – Orgelklänge
Chiara Perneker, Kuhn-Orgel

Mittwoch, 8. Mai 2024, 20.00 Uhr
Himmel, Erde, Luft und Meer
Chorkonzert mit dem Hedvig Eleonora Kammarkör Stockholm

Pfingstsonntag, 19. Mai 2024, 17.00 Uhr
Chorkonzert Junger Kammerchor Mannheim

POLSKA MISJA KATOLICKA W LUBECE

Goerdelerstrasse 31 – 23566 Lübeck

OKRES WIELKIEGO POSTU

01.03.24. – piątek

17.00–18.30 – DROGA KRZYŻOWA DZIECI – 18.00 – Spowiedź

18.30 – Msza św.:  o błogosł., dary Ducha Św. dla Dawida

02.03.24. –  sobota

18.00 – Msza św.: w int. RR.

2) dziękczynno – przebłagalna za Krystiana

03.03.24. – NIEDZIELA (3WP)

10.15 – GORZKIE ŻALE

10.30 – Msza św.: o błogosł., dary Ducha Św., opiekę NMP dla Anny w 50. ur. Oraz śp. Władysław Ossowski w 32. r. śm.

08.03.24. – piątek

17.00-18.30 – Dzieci Pierwszokomunijne

17.00–18.30 – DROGA KRZYŻOWA – 18.00 – Spowiedź

18.30 – Msza św.:  

09.03.24. –  sobota

11.00 – Chrzest: Maja

18.00 – Msza św.: o błogosł., dary Ducha Św. dla Norberta w 33. ur.

10.03.24. – NIEDZIELA (4WP)

10.15 – GORZKIE ŻALE

10.30 – Msza św.: śp. Maria i Józef Dziwoki

14.00 – Schwarzenbek – Spowiedź15.00 – Msza św.:

17.00 – Nauka dla dzieci

18.00 – Droga krzyżowa

18.30 – Msza św.

19.00 – Adoracja

15.00 – Spotkanie z młodzieżą i z Kandydatami do Bierzmowania

18.00 – Msza św.  z nauką

10.15 – GORZKIE ŻALE

10.30 – Msza św. z nauką

19.03.24. – wtorek – UROCZYSTOŚĆ ŚW. Józefa

18.30 – Msza św.: śp. Józio

22.03.24. – piątek

17.00-18.30 – Dzieci – przygotowanie palemek

17.00–18.30 – DROGA KRZYŻOWA – 18.00 – Spowiedź

18.30 – Msza św.: o błogosł., dary Ducha Św. dla Krzysztofa z ok. ur.